Xiaomi | Straw Mug | Capacity 1 L | Material Stainless steel | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9540GL
- Saadavus: 5
-
34€
Xiaomi | Straw Mug | Capacity 1 L | Material Stainless steel | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Maht | 1 L |
| Materjal | Stainless steel |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Straw Mug |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Mug |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






